Kolaymama

Ücretsiz Alışveriş Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 52.1 MB
  • Version 9.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Kolaymama
iOS cihazları size harika bir uygulama sunuyor. Kolaymama uygulamasıyla evcil hayvanlarınızın gerek duyduğu her şeye bir uygulamayla ulaşabileceksiniz.

Kolaymama uygulaması hayvanlarınızın ihtiyaç duyacağı her şeyi bulabileceğiniz bir uygulamadır. iOS işletimli telefon veya tabletlerinize indirerek uygulamayı kullanabilirsiniz.

Kolaymama uygulamasının ürün yelpazesi oldukça geniştir. Kedi, köpek, kuş, balık veya başka akvaryum canlıları ve sürüngenler gibi birçok hayvan türünün ihtiyacı olan ürünleri bulabilirsiniz. Yüzlerce ürün bir uygulamayla elinizin altında.  Kolaymama uygulamasında hayvanlarınız için mamalar, aksesuarlar, sağlıkları için ilaçlar, kıyafetler vardır. Minik dostlarınız için birbirinden kaliteli ürünlerin olduğu uygulamanın fiyat oranları da oldukça uygun. Kolaymama uygulamasında yeni ürünleri ve çok satanları size sunan bölümü de mevcut. Bu kategoriler size fikir vermek açısından oldukça faydalı.

Uygulamada filtreleme imkanınız vardır. Bu sayede aradığınız ürünleri basit bir şekilde ulaşabilirsiniz.  Filtreleme seçenekleriyle oynayarak aradığınız ürünü bulabilirsiniz.  Kolaymama uygulamasında, seçtiğiniz ürünleri sepette biriktirebilirsiniz. Sepetteki ürünlerinizi satın al butonuyla satın alabiliyorsunuz. Kolaymama uygulamasını iOS işletim sistemli cihazlarınıza ücretsiz indirerek hayvanlarınızın yaşam kalitesini arttıran ürünleri hızlı ve kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Kolaymama indir
DİĞER SÜRÜMLER